ÖVRIGT / Mattor / Yazd 6706002
nr 670 6002
Yazd
Tidigt 1900-tal, 202x320
Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 29 november 2010
kl 16:01:01
16/11 18:53:52
4.000 kr
29/11 14:45:02
29 nov
Orientaliska Mattor
Dekorativa och antika orientaliska mattor.
Läs mer om Orientaliska Mattor